Generator de curent GENMAC CombiPlus G6500YEO putere maxima 6,6 kVA/400V motor Yanmar L100
Toate fotografiile produselor prezentate au caracter informativ.
  • Putere LTP/PRP 5,5 / 4,5 kW
  • Putere LTP/PRP 6,9 / 5,6 KVA
  • Voltaj 400 / 50 V / Hz
Informatii utile
  • Consultanta tehnica de specialitate
  • Posibilitate de returnare in 14 zile
  • Garantia calitatii, echipamente profesionale
  • Transport GRATUIT
Cod GE06670
Contactează-ne
Genmac Vezi toate produsele
Descriere
PANOU COMANDA
1 x priza Schuko 16A 230V
1 x priza CEE 16A 400V
Intrerupator termic
Intrerupator de circuit
Afisaj orar, tensiune, voltmetru
Intrerupator pornire/oprire
Protectie la nivel scazut ulei
Caracteristici
Putere LTP/PRP 5,5 / 4,5 kW
Putere LTP/PRP 6,9 / 5,6 KVA
Voltaj 400 / 50 V / Hz
Factor de putere 0,8 .
Regulator de tensiune AVR .
Amperaj LTP / PRP 10 / 8 A