Generator de curent GENMAC CombiPlus G15000HEO-E5 putere maxima 15,3k VA/400V motor Honda GX690
Toate fotografiile produselor prezentate au caracter informativ.
  • Putere LTP/PRP 11,9 / 10,8 kW
  • Putere LTP/PRP 14,9 / 11,9 KVA
  • Voltaj 400 / 50 V / Hz
Informatii utile
  • Consultanta tehnica de specialitate
  • Posibilitate de returnare in 14 zile
  • Garantia calitatii, echipamente profesionale
  • Transport GRATUIT
Cod GEG15000HEO
Contactează-ne
Genmac Vezi toate produsele
Descriere
PANOU COMANDA
1 x priza CEE 16A 230V
1 x priza CEE 32A 400V
Intrerupator termic
Intrerupator de circuit
Buton oprire de urgenta
Afisaj orar, tensiune, voltmetru
Intrerupator pornire/oprire
Protectie la nivel scazut ulei
Caracteristici
Putere LTP/PRP 11,9 / 10,8 kW
Putere LTP/PRP 14,9 / 11,9 KVA
Voltaj 400 / 50 V / Hz
Factor de putere 0,8 .
Regulator de tensiune AVR .
Amperaj LTP / PRP 21 / 20 A